Zd(e/a)rzenie – Propozycja dla kultury

Nowy Fordon

W trakcie spotkania pt. Zd(a/e)rzenie – Propozycja dla kultury! miał miejsce koncert duetu BISZ/RADEX. Występ stał się inspiracją do dyskusji prowadzonej przez Abelarda Gizę oraz Kacpra Rucińskiego – znanych stand-uperów i komików. Wszystkie elementy scenografii powstawały w trakcie przedsięwzięcia: bydgoski artysta streetartowy w formie warsztatów graffiti na specjalnie przygotowanych elementach tworzył unikatową grafikę, która następnie stała się przedmiotem do wylicytowania na rzecz lokalnych organizacji charytatywnych.

Połączenie muzyki, malarstwa i słowa miało za zadanie animowanie mieszkańców największej dzielnicy miasta Bydgoszczy.

Stowarzyszenie Propozycja, Rada Osiedla Nowy Fordon, Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego